4 Mevsim 1 Hikaye'nin tanıtım konseri yapıldı

13 Mart 2018 14:11
4 Mevsim 1 Hikaye'nin tanıtım konseri yapıldı

Çene cerrahisinde dünya çapında başarılara imza atmasının yanı sıra müzisyen kimliğiyle de dikkat çeken Prof. Dr. Selçuk Basa’nın üçüncü albümü “4 Mevsim 1 Hikaye”nin tanıtım konseri, 12 Mart Pazartesi akşamı Frankie İstanbul’da gerçekleşti.

Çocukluğundan beri müzikle uğraşan ve daha önce “Aşk Bekler mi?” ile “Amorf” adlı iki albüm yayımlayan başarılı çene cerrahı Prof. Dr. Selçuk Basa, üçüncü albümü “4 Mevsim 1 Hikaye”yi müzikseverlerle buluşturdu.

Basa’nın raflarda yerini alan yeni albümü “4 Mevsim 1 Hikaye”, caz, balad, Latin ve etnik tınıların yoğun olarak hissedildiği parçalardan oluşuyor. Tüm şarkıların söz ve müziklerine Basa’nın imza attığı albümün son parçasında ise başarılı oyuncu Celil Nalçakan, sanatçıya söz ve yorumuyla eşlik ediyor. Düzenlemeleri Burçin Büke’nin imzasını taşıyan “4 Mevsim 1 Hikaye”de emeği geçen isimler arasında; piyanoda Burçin Büke, kontrabasta Baran Say, davulda Erhan Seçkin, klasik gitarda Erdinç Şenyayalar, saksafon ve neyde Gürtuğ Gök, perküsyonlarda Mehmet Akatay ve Cengiz Ercümer, çelloda İndira Mas, vokallerde ise Güvenç Dağüstün, Özge Fışkın ve Celil Nalçakan yer alıyor. Albümde Selçuk Basa, şarkıları söylerken bir yandan da bazı parçalara guitalele ve bas klarinetle renk katıyor. Ada Müzik etiketli “4 Mevsim 1 Hikaye” albümü tüm müzik marketlerde ve tüm dijital kanallarda yayında!

Levent BULUT

Etiketler: 4 Mevsim 1 Hikaye

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle